Możliwości udziału

FORMY PREZENTACJI     SESJE WYKŁADOWE     RAMY CZASOWE

 

Wykład: do dyspozycji są 3 czasy prezentacji: 15, 20 i 30 minut. Wykłady łączone są w bloki tematyczne trwające nie dłużej niż 90 minut. Po każdym z bloków organizator przewiduje przerwę. Maksymalna ilość bloków wynosi 3 po 90 minut każdy.

TEORETYCZNY UKŁAD RAM CZASOWYCH  KONFERENCJI

GODZINY

I sesja wykładowa

10.00 do 11.30

II sesja wykładowa

11.45 do 13.15

III sesja wykładowa

13.30 do 15.00

 

Stoisko informacyjno-konsultacyjne: funkcjonujące przez cały czas trwania konferencji. Z poziomu stoiska prowadzone są konsultacje oraz dystrybucja materiałów. Stoisko składa się ze standardowego wyposażenia hotelu. Jest to stolik o wymiarach średnio 50×120 cm oraz dwa krzesełka. Stolik można wyeksponować poprzez rozstawienie standu reklamowego lub ścianki. Nietypowe ekspozycje uzgadniać należy  z organizatorem minimum na 2 tygodnie przed terminem konferencji.

 

Dystrybucja materiałów: prowadzona wśród uczestników konferencji z poziomu recepcji organizatora w trakcie procesu rejestracji gości.

 

Wyposażenia sali: ekran, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, clip chart, rzutnik folii, laptop z niezbędnym oprogramowaniem. Organizator zapewnia możliwość przeprowadzenia prezentacji w pełni multimedialnej. Sale posiadają nagłośnienie wyposażone w mikrofony bezprzewodowe. Zapewniamy obsługę i pomoc techniczną.

______________________________________

Wyślij zapytanie na: info@biotop.pl

Zapraszamy do współpracy!