Hotel Sandra SPA Karpacz

29-31 maja 2019r.
HOTEL

Kompleks Sandra SPA w Karpaczu położony jest u podnóża Góry Śnieżki w najpiękniejszym i najbardziej znanym miejscu Karkonoszy. Obejmuje on rozległe tereny, które pozwalają Gościom na nieskrępowany wypoczynek w otoczeniu górskiej natury

Strefa Wellness & SPA w Sandra SPA w Karpaczu jest jedną z największych w regionie. Oferuje bardzo szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych przez profesjonalną kadrę pracującą na najlepszych kosmetykach i sprzęcie. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają ukojenia dla duszy i ciała.

Sandra SPA w Karpaczu przez cały rok daje nieograniczone możliwości do aktywnego wypoczynku. Na terenie resortu znajduje się m. in. Kompleks Basenowy z 4 zjeżdżalniami, boisko do squasha, mini golf, sztuczna plaża, sale fitness, korty tenisowe oraz taras widokowy na dachu.

OKOLICA

Karpacz to piękna, malownicza miejscowość turystyczna w Górach Karkonoskich. Swoimi walorami przyciąga turystów poszukujących odpoczynku oraz osoby pragnące spędzić aktywnie czas zarówno latem jak i zimą. Kurort ze względu na wyjątkowe atrakcje turystyczne z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny. W obszarze miasta znajduje się najwyższa partia Karkonoszy z Górą Śnieżką włącznie. Z Karpacza wychodzi wiele szlaków turystycznych, a wśród nich ten najbardziej uczęszczany na Śnieżkę. Dla osób udających się z Karpacza na wędrówkę po Karkonoszach powstał nowy wyciąg krzesełkowy, który ma 600 metrów długości. Zimą obok wyciągu uruchomione są dwie nartostrady: łatwiejsza oraz trudniejsza.

Karpacz latem i zimą daje wiele różnorodnych możliwości aktywnego spędzania czasu. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczy już sam spacer po mieście. Do największych atrakcji okolicy należą: Kościółek Wang – perła dwunastowiecznej, drewnianej architektury skandynawskiej, Miejskie Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki, wyciąg na Kopę i Dziki Wodospad. Doskonałym urozmaiceniem pobytu w Karpaczu może być również odwiedzenie tworzącej niewielki zbiornik wodny zapory na Łomnicy lub położonego na granicy Ściegien i Karpacza – Westernowego Miasteczka „Pod Kozią Skałą”. Doskonałą zabawę nie tylko dzieciom, zapewnią lodowiska, zjazdy na pontonach (tzw. Snowtubing). Na uwagę zasługuje również skocznia narciarska „Orlinek” oraz Kompleks narciarski „Śnieżka”.

 

Hotel Sandra SPA Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 3
58-540 Karpacz