InstalVIP 2017

W dniach 22-24.2017 w Polanicy Zdrój w hotelu Polanica odbyła się pierwsza edycja ogólnopolskiej konferencji instalatorskiej InstalVIP 2017. Poruszono blisko dwadzieścia zagadnień z zakresu materiałów i technologii stosowanych w instalacji sanitarnej, komercyjnym. Wygłoszono 11 referatów, których wysłuchało ponad 100 uczestników konferencji reprezentujące znaczące biura projektowe z całej Polski. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami jakie obowiązują w projektowaniu oraz wysłuchania aktualnie obowiązujących zmian w zakresie prawa budowlanego i przepisów przeciwpożarowych. InstalVIP był świetną okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom serdecznie dziękujemy za udział! Zapraszamy na przyszłoroczną edycję!

Fotorelacja z konferencji

O konferencjach InstalVIP

Celem konferencji jest podjęcie debaty oraz wymiany doświadczeń w zakresie projektowanie w oparciu o  najnowsze technologie i materiały stosowane  w budownictwie obiektowym  XXI wieku wpływające na prawidłowe użytkowanie budynków. Istotny element konferencji stanowić będzie udział praktyków, co będzie niepowtarzalną okazją do wymiany poglądów oraz wypracowania wspólnych wniosków przez środowisko zarówno projektowe jak i producentów materiałów starających się sprostać wyzwaniom współczesnego budownictwa.

Jak wziąć udział w konferencji

Etap 1.

Warunkiem udziału jest otrzymanie zaproszenia ze strony organizatora lub zgłoszenie się, zapoznanie się z programem oraz wypełnienie i przesyłanie formularza-zgłoszenia udziału.

Etap 2.

Organizator potwierdza drogą elektroniczną fakt wpłynięcia zgłoszenia udziału

Etap 3.

Weryfikacja zgłoszenia i potwierdzenie w formie elektronicznej udziału w konferencji InstalVIP 2018.

Etap 4.

Udział Uczestnika w trzydniowej konferencji InstalVIP 2018.